Wina Riva FESTIWALE WIN NIEMIECKICH

Strona główna/Aktualności/FESTIWALE WIN NIEMIECKICH

Festiwal Win Niemieckich Warszawa – 21 maja 2009r.

Festiwal Win Niemieckich zgromadził dwudziestu czterech najlepszych producentów z Niemiec. Weinheimer Hof także należał do tej elity. Swoją obecność producent z Nahe i jego partner handlowy – „RIVA”, zaakcentowali medalową serią win z roku 2007. Orzeczono, że Grauburgunder Classic i Rieslingi nie miały sobie równych. I niech tak zostanie.

Willa Foksal – Festiwal win niemieckich marzec 2011

Najlepsi producenci win z NIEMIEC z a wśród nich i nasz partner handlowy BECKSTEINER WINZER. Zaprezentowaliśmy wspólnie najlepsze produkty, ale największe zainteresowanie wzbudził SCHWARZRIESLING (CZARNY RIESLING) w wydaniu KILIAN EXCLUSIVE. Wersja ROSE podbiła wszelkie podniebienia i okrzyknięto ją rewelacją. Pokazowe stanowisko winiarskie firm RIVA i Becksteiner Winzer. Pośrodku dyrektor firmy Martin Henrichs.

Festiwal win niemieckich 5.06.2013 Warszawa Willa Foksal

Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa w Warszawie, wraz z Ambasadą Niemiec ponownie zorganizowały przegląd najlepszych firm produkujących wino pochodzące z reprezentacyjnych okręgów apelacyjnych. Doskonałym miejscem pokazu był piękny obiekt Willi Foksal, a organizatorzy wręcz perfekcyjnie zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Winiarstwo niemieckie od lat dba wyłącznie o produkcję i nie obawia się konkurentów z ligi światowej. Udowadnia to zajmując coraz większe przestrzenie handlowe zarezerwowane dla najlepszych szczepów i roczników.

Nasz producent WEINHEIMER HOF z NAHE także od lat jest nagradzany najwyższymi tytułami za swoje ekskluzywne produkty. Zaproszeni eksperci i tłumnie przybyli miłośnicy win niemieckich wyróżnili nasze Rieslingi, a Riesling Trocken Spatlese uznali za bezkonkurencyjny. Także biały Weissburgunder Classic, okazał się najlepszy do szparagów. Panie oczywiście bez zastrzeżeń zaakceptowały półsłodkiego KERNERA. I znów w konkurencji win niemieckich RIVA pokazała swą siłę.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem