Wina Riva REKOMENDACJA ZA JAKOŚĆ OFERTY I USŁUG DLA FIRMY RIVA

Strona główna/Aktualności/REKOMENDACJA ZA JAKOŚĆ OFERTY I USŁUG DLA FIRMY RIVA

„Gościnność winem pisana”

Motto zaczerpnęliśmy z certyfikatu, który nadany nam został przez Polską Akademię Gościnności.

Przyznano nam to wyróżnienie za niekonwencjonalny styl propagowania wina i winiarstwa na rynku polskim. Doceniono szeroką perspektywę naszej działalności, wykraczającą poza normatyw wyniku ekonomicznego sprzedaży.

Tak więc dotychczasowy układ typu: dostawca – odbiorca nie będzie nas obowiązywał w naszych kontaktach. Właściciele firmy Anna i Jerzy Jurkiewicz zapraszają Państwa do gościnnego stołu, na którym królować będą wina niezwykle dbale dobrane pod Państwa wymogi. Niech oplecie nas atmosfera serdecznej przyjaźni i zaufania. Tylko wtedy Wasza satysfakcja z odkrywania nowych winiarskich marek i nasza praca będą miały sens.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem