Wina Riva SARVINHOS – VINHOS de PORTUGAL

Strona główna/SARVINHOS – VINHOS de PORTUGAL

Logo winnicy Sarvinhos PortugaliaW jednym z największych regionów produkcji wina w Portugalii ESTREMADURA w roku 1965 decyzją pięciu winiarskich rodów, mających wiekową tradycję, powstała Winnica Sarvinhos.

 

Region ESTREMADURA zajmuje teren przy Atlantyku w środkowej części Portugalii. Są tu trzy najstarsze apelacje, które gwarantują oprócz ciekawych białych win szczepu ARINTO, także doskonałe kompozycje win czerwonych. prawie nie znane w Polsce szczepy win czerwonych to: TRINCADEIRA, ARAGONEZ, CASTELAO, TOURIGA NAZIONAL itd.

Kapitalne doświadczenie w łączeniu różnych szczepów w jeden produkt typu CUVEE to specjalność winiarzy portugalskich. Szczególnie polecamy wina MONTE da MO, oraz VALE d’AROEIRA. Doskonała Reserva MONTE da MO cieszy się od lat uznaniem polskiej klienteli, a szczególny bukiet VALE d’AROEIRA przekonał do siebie wybrednych smakoszy.

Walory tych win wynikają z niezwykłych kompozycji smakowych, oraz niekwestionowanej jakości, która rodzi się podczas procesu leżakowania w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego.

Sarvinhos ma precyzyjną powtarzalność roczników win. Jeśli w opisach win umieszczone są nazwiska: Jose Antonio Martins Fonseca, oraz Lous Broyseira Martins, to znaczy, że czekają was fenomenalne odkrycia smakowe.
Zapamiętajcie – MONTE da MO i VALE d’AROEIRA to więcej niż wino!

Zobacz wybrane wina SARVINHOS:MONTE da MO


VALE d’AROEIRA

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem