Wina Riva ZAMKOWE BACHANALIA ZAMEK RYN

Strona główna/Aktualności/ZAMKOWE BACHANALIA ZAMEK RYN

Doskonale schłodzone Riesling Halbtrocken oraz Riesling Spatlese skupiły natychmiast uwagę klientów. Ale gdy otworzyliśmy półsłodkiego Dornfelder Rotwein to od razu zaowocowało nagrodą publiczności festiwalowej.

W gotyckich piwnicach zamkowych trzykrotnie organizowaliśmy pokazy win portugalskich ze słynnym Monte da Mo i królem win hiszpańskich Valdueza. Natomiast niemieckie Weissburgunder i Grauburgunder zostały wypite do dna!

Właściciele hotelu-zamku Ryn znowu z niezwykłym pietyzmem i dbałością o estetykę zorganizowali winiarskie konfrontacje. Tym razem wyeksponowaliśmy Królewskie Winnice Sabaudii z bezkonkurencyjnym białym Arneis i czerwonymi Barbera i Nebbiolo. Niemałe poruszenie wywołało czerwone Ruche di Castagnole Monferrato, które ma swoje stale miejsce w refektarzu Watykanu. Po niewczasie należy wspomnieć, że na ubiegłorocznych Bachanaliach 2014 specjalną nagrodę i Pierścień Komtura zdobyło wino z Hiszpanii Valdueza, które stale okupuje stoły królewskiego dworu hiszpańskiego.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem