Wina Riva Współpraca Browaru Infinitum Brewing z firmą RIVA

Strona główna/Aktualności/Współpraca Browaru Infinitum Brewing z firmą RIVA

20 czerwca została zawarta umowa o współpracy pomiędzy firmą RIVA a Infinitum Brewing, która będzie polegała na wspólnej dystrybucji produktów oraz co ważniejsze siedziba firmy RIVA stanie się również siedzibą planowanej inwestycji browarniczej firmy Infinitum Brewing, która swoim debiutanckim stylem jako pierwszy browar w historii Polski otrzymał złoty medal mistrzostw świata podczas International Beer Cup 2019 w Japonii, jednego z trzech najbardziej prestiżowych konkursów piwowarskich na świecie. Inwestycja będzie realizowana ze środków pozyskanych w ramach przygotowywanej oferty publicznej akcji Infinitum Brewing S.A., która będzie realizowana wkrótce przy współpracy z platformą crowdfundingową Beesfund.com.

Infinitum Brewing – to browar oferująca luksusowe piwa, tworzone przez pasjonatów i praktyków branży piwowarskiej, którzy postanowili przełamać zwykłe standardy i pokazać światu, bezkompromisową jakość. Firma powstała z myślą o tworzeniu najlepszych trunków na świecie.

„- Nie interesuje nas powielanie kroków innych. Chcemy tworzyć unikalne trunki, które wychodzą z kanonu powszechności i dostępności dlatego cieszymy się ze współpracy z naszymi partnerami z firmy Riva. Jestem pewien, że nasze cele wzajemnie się wspierają i uzupełniają. Liczymy na wieloletnią, owocną współpracę i partnerstwo.” – mówi Wiktor Urban, twórca Infinitum Brewing .

„- Od samego początku wiedziałem, że to będzie unikalna współpraca, która przełoży się na ponadprzeciętne efekty, bardzo się cieszymy, że będziemy mogli gościć tak nieprzeciętne przedsięwzięcie jakim jest Infinitum Brewing. Planowa inwestycja jest doskonałym uzupełnieniem prowadzonej przez nas działalności i wierzę, że przełoży się na efekty biznesowe..” – mówi Jerzy Jurkiewicz, właściciel firmy Riva.

Firma Infinitum Brewing, jest w trakcie przygotowywania oferty publicznej akcji Infinitum Brewing S.A., która będzie realizowana przy współpracy z platformą crowdfundingową Beesfund.com. W przypadku zainteresowania warunkami inwestycyjnymi zapraszamy wszystkich do kontaktu.

Kontakt:
Infinitum Brewing Sp. z o.o., Wiktor Urban, tel. 533 142 533, e-mail: wiktor@infinitumbrewing.com

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem